Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to może być?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to może być?

    Zamieszczone przez Gosi@czek
    tak się zakręciłam, że zostawiłam klucze do mieszkania w samochodzie, a do garażu podziemnego drzwi są zamknięte... a bramy nie otworzę bo pilot przy kluczach... dobrze, że są dobrzy sąsiedzi
    ja to robie nagminnie

    PS. GRATULUJE )

  • #2
    Co to może być?

    Po uruchomieniu samochodu wolne obroty są na poziomie 900 obr/min. Po przejechaniu paru metrów na biegu jałowym podczas postoju na światłach potrafi podnieść obroty do 1100 lub do 1000 obr/min potrzyma tak a później spadną na 900 i znowu podniesie i tak kilka razy. Co to może być?

    Komentarz


    • #3
      cycu70, niewyregulowane obroty

      Zaawansowane wyszukiwanie - Octavia Club Polska
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • #4
        Ciężko znaleźć konkretnie mój przypadek liczę że ktoś miał podobnie jak ja i się podzieli swoimi uwagami

        Komentarz


        • #5
          cycu70, instalacja elektryczna jest ok? czujnik temp. nie wariuje?
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            Podpiąć komputer i na początek sprawdzić czujniki temperatury. Najlepiej w czasie jazdy.
            Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

            Komentarz


            • #7
              Zauważyłem że ostatnio nie dogrzewa mi silnika na liczniku temperatura zatrzymuje się tak lekko przed 90 stopni i nie dociąga do pełnych 90 ma to coś wspólnego z tym co piszecie? Wcześniej na pewno na 90 było cały czas

              Komentarz


              • #8
                cycu70, Logi.. ciekawe jaka temp na max dogrzanym silniku. Zrób loga statycznego grupa 001. możesz na zimnym i na max zagrzanym.
                VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                Komentarz


                • #9
                  Sprawdz stan naładowania akumulatora oraz czy jest dobre ładowanie ...
                  Przemek
                  DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
                  A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
                  80 B3 Limo 1.6 TD SB

                  Komentarz


                  • #10
                    cycu70, czujnik temp.cieczy chłodzacej
                    Maro

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam ten sam problem, żadna z podpowiedzi nie przyniosła rezultaty. Proszę o kolejne porady.
                      Pensjonat Rabe

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X